Orhan Hazer

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bozok Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü
66200 Yozgat

E-Posta : orhan.hazer@bozok.edu.tr
Telefon  : 0354 242 10 21 - 2529

Yönetilen Yüksek Lisans Tezleri  :

  1. Dilara DEMİR, “Yeni Bir Adsorban Kullanılarak Katı Faz Ekstraksiyonu İle Krom Türlemesi” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, 2012.
  2. Dursun KIRIŞIK, “Gıda Örneklerindeki Bazı Dioksin/Furan Ve Dioksin Benzeri Bileşiklerin Sentetik Adsorbanlarla Adsorpsiyonu” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, 2014
  3. Kiraz GÜNGÖR “Karaçam (Pinus Nigra) ve Karaçam Bileşenlerinde Bazı Organik Asitlerin HPLC/DAD ile Eş Zamanlı Tayini” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, 2014.
  4. Yasemin TURHAN, “ Karbendazim ve Klorpirifo’sun Meyve Ve Sebze Örneklerinde HPLC/FD İle Eş Zamanlı Tayini” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, 2014.
  5. Tuğba KAHRAMAN “Elektronik Atıklardaki Platin Grubu Elementlerin Katı Faz Ekstraksiyonuyla Zenginleştirilmesi Ve ICP-MS İle Tayini” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Devam ediyor.
  6. Merve PELTEK “Termal Suların Kükürt İçeriğinin İyon Kromatografi İle Karakterize Edilmesi” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Devam ediyor.
  7. Gonca KARAYEL, “Yüzey Baskılı Doğal Polimerlerle Uranyum Zenginleştirilmesi ve Tayini” Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Devam ediyor.